تور آنتالیا

غار آلتین بشیک آنتالیا یکی دیگر از جاذبه های گردشگری آنتالیا می باشد که سالانه مسافران تور آنتالیا از این غار زیبا که شامل دریاچه ها و مجموعه سنگی زیبای موجود در داخل غار که همگی از جنس سنگ تراورتن (سنگ آهک سفید) هستند دیدن می کنند.

کسیک مناره آنتالیا از دیدنی های این شهر است که سالانه تعداد زیادی از گردشگران تور آنتالیا از این اثر هنری دیدن می کنند. کسیک معنای مناره های بریده شده می باشد که در گذشته بعنوان کلیسا از آن استفاده می شده است.  این اثر در واقع نمایانگر تاریخ آنتالیا است زمانی که رومی ها ، بیزانس ، سلجوقیان ، عثمانی ها تا به امروز را شامل میشود.

یکی از برجسته‌ترین و به‌عبارتی مهمترین و زیباترین بنای تاریخی در شهر آنتالیای ترکیه است. در سال 130 بعد از میلاد مسیح ، امپراطور رومی به نام هادریانوس از شهر آنتالیا دیدن کرده است و این دروازه به افتخار ورود امپراطور به شهر آنتالیا ساخته شده است. این دروازه قدیمی که در محله قدیمی شهر آنتالیا خیابان اتاتورک قرار دارد، از 3 قوس مرمرین ساخته شده است. [تور ترکیه]

اگه به تاریخ و فرهنگ ترکیه علاقه دارین، پس این موزه جالب آنتالیا رو از دست ندین، این نمایشگاه خیره کننده تمامی آثار تاریخی و زیرزمینی آنتالیا رو به نمایش می گذارد. داخل نمایشگاه با تاریخ ترکیه آشنا می شوید. بخش باستان شناسی موزه، خرابه های مربوط به دوران برنز تا بیزانس رو به نمایش می گذارد. [تور آنتالیا]

اسکله قدیمی آنتالیا، واقع بر روی صخره ها، با تعداد زیادی بوتیک، کافه، بازار و قایق های بادبانی در کنار دریای مدیترانه قرار گرفته است و یکی از مکان های دیدنی تور آنتالیا می باشد. این اسکله، زمانی مرکز اقتصادی آنتالیا بود. از قرن 2 تا اواسط قرن بیستم، بندر اصلی آنتالیا به شمار می رفت و تجارت و رفاه رو به این شهر آورد.

صفحه1 از5

آژانس مسیر سبز

تور آنتالیا

02191006898

 

خیابان فاطمی - روبروی سازمان آب - شماره 187 - طبقه سوم - واحد 8

تور آنتالیا هتل 5 ستاره MAX UALL

تور آنتالیا هتل 7 ستاره MAX UALL

 

تور آنتالیا | رزرو تور آنتالیا | تور آنتالیا ارزان | تور لحظه آخری آنتالیا | قیمت تور آنتالیا